KONTAKT

POHODLNĚJŠÍ ŽIVOT


Tel.:+420 775 909 402
 +420 604 909 402
email:info@pohodlnejsizivot.czčlen České asociace úklidu a čištěni


S námi je Váš život POHODLNĚJŠÍ


TABLEAU péče o vaší domácnost

Nově najdete naše výrobky na www.cistenikuze.cz.

Výrobky TABLEAU představují širokou škálu specializovaných produktů pro péči o domov. Zahrnují čistící prostředky na kůži, leštidla na nábytek a kovy, prostředky na odstraňování skvrn z tkanin a ochrannu a  čistění podlah.

Pro výrobky TABLEAU je při výrobě použito tradičního složení, které využívá moderních technologií ke zvýšení účinnosti. Prostředky TABLEAU byly vyvinuty tak, aby byly šetrné ke tkaninám, čalounění a kůži, byly účinné a zároveň se jednoduše a efektivně používaly. TABLEAU leštící prostředky nábytek využívají stejných technologií.

Při této příležitosti Vám děkujeme za projevený zájem o naše výrobky a doporučujeme Vám pravidelně navštěvovat naše stránky pro získání aktuálních informací o naší neustále se rozvíjející řadě výrobků. Připravujeme k uvedení na trh sadu na čištění a ošetření kůže (čistící pěnu, ošetřující krém, mikrovláknovou utěrku), Spray Polish (nevoskové leštidlo určené k ochraně lakovaných povrchů, bez silikonu), Water Repellent (impregnace oděvů, ochrana před promočením), přípravky na čištění a ochranu kovů a zajímavostí budou i speciální utěrky k těmto přípravkům.

Tableau Leather Cleaning Mousse           250ml

Pěna na čištění kůže Tableau je krémová pěna, která prostoupí hluboko do textury, kde efektivně uvolní špínu a nečistoty. Pro vyčištění kůže stačí nasprejovat Pěnu na čištění kůže na povrch, nechat 10 min působit a poté setřít. Pěna na čištění kůže Tableau je také vhodná pro čištění semišových struktur. Před použitím Pěny na čištění kůže Tableau na kůži nebo semiš vždy napřed otestujte na kousku pro zaručení stálosti barvy. Použijte Leather Food (Výživu pro kůži) pro docílení lesku.

261,-         objednat emailem nebo pres E-SHOP

 

 

Tableau Leather Food                              250ml

Leather Food doslova vyživuje vaší kůži a měl by být pravidelnou součástí vaší péče o kůže. Čištění a péče o kůži je vhodné 2x do roka. Tableau Leather Food obsahuje přírodní lanolin a vosky, které zajišťují výživu s ochranu a zachovávají u kožených povrchů vysoký lesk. Tableau Leather Food se nanáší jednoduše měkkým hadříkem, rozetře se, nechá se zaschnout a přeleští. Není vhodný pro semišové kůže a podobné povrchy. Tableau Leather Food je součástí rozsáhlé péče o kůži.

274,-            objednat emailem nebo pres E-SHOP

 

 

Ink Remover for Leather                                5g

odstraní většinu skvrn od rtěnek a inkoustu z koženého povrchu. Aplikátor je vhodný pro odstraňování inkoustu z koženého nábytku, oblečení, kabelek, obuvi a interiérů vozidel. Doporučuje se neexperimentovat při odstraňování inkoustu s běžně dostupnými domácími čističi, které mohou poškodit kožený povrch. Vždy raději použijte produkt určený pro daný účel.  Ink Remover for Leather není doporučován na semiš, nubuk a nelakovanou kůži. Před použitím vždy vyzkoušejte na malém kousku materiálu.

475,-         objednat emailem

 

 

Tableau Lavender Wax Polish                 150ml

Lavender Wax Polish je vysoce kvalitní směs vosků bez silikonu a je vhodný pro všechny druhy dřeva. Tento tradiční levandulový vosk je dobře známý pro svou vynikající schopnost pečovat a chránit přírodní krásu vašeho dřevěného nábytek. Lavender Wax Polish obsahuje éterický levandulový olej a díky němu si můžete vychutnat svěží letní vůni levandule přímo u vás doma. Lavender wax dodává nábytku krásný hluboký lesk a pomáhá zajistit ochranu před otisky prstů, zabraňuje změně barvy a chrání před vysušováním ústředním topením. Tento vosk je vhodný pro všechny odstíny dřeva.

283,-       objednat emailem nebo přes E-SHOP

 

 

Tableau Descaler Gel                               250ml

Descaler Gel je gelový, ekologický odstraňovač vodního kamene. Je nekorosivní, netoxický, rychle působící a šetrný k životnímu prostředí, může být zlikvidován do odpadu. Má netekoucí složení, drží na vertikálních površích a umožňuje působení gelu v místech, kde by obyčejný kapalný odstraňovač pouze protekl. Descaler Gel je proto ideální pro použití na problematické plochy van, kohoutků a umyvadel, kde se může tvořit vodní kámen. Descaler Gel je vhodný pro většinu smaltovaných povrchů, přesto ho před použitím otestujte na malé ploše. Pro odstranění vodního kamene varných konvic, kávovarů, napařovacích žehliček a hlav sprch je vhodný Tableau Descaler Liquid.
 

347,-     objednat emailem

 

 

Tableau Descaler Liquid                           250ml

Descaler Liquid - tekutý odstraňovač vodního kamene je revoluční, opakovatelně použitelný odstraňovač. Na rozdíl od jiných přípravků na odstranění vodního kamene je nekorosivní, netoxický, rychle účinkující a nezatěžuje životní prostředí. Díky jeho bezpečnému a rozložitelnému složení je ideální pro použití u kávovarů a varných konvic, zákazníci tak můžou být zcela klidní. Dále se používá pro efektivní odstranění vápenatých usazenin u napařovacích žehliček a sprchových hlav. Pro vany, kohoutky a smalt je vhodný výrobek Tableau gel pro odstranění vodních usazenin, který nezanechává kapky a je ideální pro těžko odstranitelné nečistoty.

 

232,- objednat emailem

 

 

Tableau Upholstery cleaner                     400ml

Upholstery cleaner na čalounění je rychle působící pěna, která byla speciálně navržena pro jemné odstranění nečistot a mastnoty z čalouněných tkanin, vinylu, koberců a závěsů.

 

278,-       objednat emailem

 

 

Tableau Fabric protector                          400ml

Fabric protector je účinná ochrana, která při pravidelném používání chrání před olejovými a vodnými skvrnami čalounění, záclony, koberce, semiš a další tkaniny. Předchází suchému znečištění. Již po prvním ošetření rozlitá tekutina nepronikne do tkaniny, proto může být setřena před prosáknutím a následným znečištěním.

 

352,-      objednat emailem

 

 

Tableau Water repellent                          400ml

Water repellent pro impregnaci – stanů, rolet, oděvů, batohů, plachet, plachet lodí, altány, sportovní vybavení, zavazadla, slunečníky a další plátěné nebo kožené výrobky. Water repellent je rychle a jednoduše použitelný. Na povrchu tvoří impregnační vrstvu odpuzující nečistoty. Je vhodný stany, rolety, batohy, altány, plachty, oděvy a obuv a pro většinu tkanin a kůží.
 

377,-      objednat emailem

 

 

Tableau Glass & mirror foam                   400ml

Jednoduše použitelný čistič zrcadel, oken a dalších skleněných povrchů, především pískovaných skel!

Glass & mirror foam je jednoduše použitelná, nedělá skvrny a je velmi efektivní. Speciální složení pěny je navrženo tak, aby držela na svislém povrchu, což umožňuje čistícímu prostředku efektivněji působit na skvrny. Glass & mirror foam je ideální prostředek pro čištění zrcadel, oken a dalších skleněných povrchů, zvláště velkých ploch jako jsou balkónové okna nebo povrchy stolů. Pěna na zrcadla a skla má jemnou a příjemnou vůni
 

207,-       objednat emailem

 

 

Tableau Sticky Label Remover                200ml

Sticky Label remover je jednoduše použitelný sprej, který rychle a efektivně odstraní nálepky nebo jejich zbytky. Ideální pro použití doma nebo v kanceláři. Tento užitečný produkt může být použit na mnoho povrchů včetně plastu, lakovaných ploch, dřeva, skla a kovu (doporučujeme jej nejprve vyzkoušejte na nenápadném místě).
 

214,-      objednat emailem

 

 

Tableau Graffiti eraser                             400ml

Speciální gelové složení odstraňovače graffiti drží na svislých plochách a je všestranně použitelný na většinu nátěrů, plastů, kovu, cihel, skla, obkladů a dřeva. Pozn. Tableau Graffiti eraser může způsobit poškození některých povrchů. Vždy nejprve vyzkoušejte přípravek na nepatrné ploše nejméně po dobu 20 minut.
 

367,- objednat emailem

 

 

Zboží lze zaslat dobírkou (156,- poštovné, balné)