KONTAKT

POHODLNĚJŠÍ ŽIVOT


Tel.:+420 775 909 402
 +420 604 909 402
email:info@pohodlnejsizivot.czčlen České asociace úklidu a čištěni


S námi je Váš život POHODLNĚJŠÍ


Žádná zakázka pro nás není malá

Jmenuji se Hana Šináglová a myšlenka založit POHODLNĚJŠÍ ŽIVOT mne napadla v březnu 2007. Ale jistě to znáte, k tomu aby člověk něco změnil, potřebuje impulz a tento impulz přišel v listopadu 2007. Tehdy jsem skončila s prací v cestovní kanceláři a začala se POHODLNĚJŠÍMU ŽIVOTU věnovat naplno. Vznikl první leták, první provizorní webové stránky, přišli první klienti. Všem klientům, kteří v té době měli pro začínající "podnikatelku" dostatek trpělivosti, bych moc ráda poděkovala. Děkuji.

V lednu 2008 jsem absolvovala rekvalifikační kurz Hospodyně a úklidový obor mne nadchl natolik, že jsem se rozhodla dosáhnout co možná nejvyššího vzdělání dostupné v naší republice. V dubnu 2008 jsem absolvovala přípravný kurz Úklidový operátor, v květnu 2008 jsem absolvovala kurz Úklidový manažer a v červnu 2008 složila zkoušky u České společnosti pro jakost, které jsou podmínkou pro získání certifikátů.

V lednu 2009 jsem se stala členem České asociace úklidu a čištění. Po dlouhém zvažování byl pořízen kotoučový čistící stroj, se kterým vyčistíme a ošetříme prakticky všechny podlahové krytiny - koberec, dřevo, lamino, PVC, kámen. Ke kotoučovému stroji přibyl i extraktor na koberce a čalounění, aby nabídka služeb byla ucelená a co nejkompletnější.

 

Odborný garant Hana Šináglová

Finanční manager Ing. Zora Bosáková