S námi je Váš život POHODLNĚJŠÍ


Čištění kůže

Čištění a ošetření kůže

Fotogalerie

je mylné se domnívat, že když si koupíte koženou sedačku, že ji máte na věčné časy. Tedy ... ano, samozřejmě můžete, ale musíte se jí věnovat a pěčovat o ni jako o jakoukoliv jinou věc. Spousta klientů je překvapena, když jim řekneme, že o sedačku je potřeba pečovat stejně jako například o boty či kabát:

  • v rámci běžné údržby se povrch stírá pouze vlhkou mikrovláknovou utěrkou
  • povrch je potřeba nejméně 2x do roka hloubkově vyčistit a naimpregnovat, aby se zabránilo vysychání a praskání kůže 
  • na inkoust speciální čistící tyčinky
  • NIKDY nemyjeme saponátem na nádobí a nepoužíváme písek

 

Leather Cleaning Mousse                                          250ml

Pěna na čištění kůže Tableau je krémová pěna, která prostoupí hluboko do textury, kde efektivně uvolní špínu a nečistoty. Pro vyčištění kůže stačí nasprejovat Pěnu na čištění kůže na povrch, nechat 10 min působit a poté setřít. Pěna na čištění kůže Tableau je také vhodná pro čištění semišových struktur. Před použitím Pěny na čištění kůže Tableau na kůži nebo semiš vždy napřed otestujte na kousku pro zaručení stálosti barvy. Použijte Leather Food (Výživu pro kůži) pro docílení lesku.

Cena s DPH 236,-

možno objednat emailem nebo přes E-SHOP 

  Leather Food                                                             250ml

Doslova vyživuje vaší kůži a měl by být pravidelnou součástí vaší péče o kůže. Čištění a péče o kůži je vhodné 2x do roka. Tableau Leather Food obsahuje přírodní lanolin a vosky, které zajišťují výživu s ochranu a zachovávají u kožených povrchů vysoký lesk. Tableau Leather Food se nanáší jednoduše měkkým hadříkem, rozetře se, nechá se zaschnout a přeleští. Není vhodný pro semišové kůže a podobné povrchy. Tableau Leather Food je součástí rozsáhlé péče o kůži.

Cena s DPH 249,-

možno objednat emailem nebo přes E-SHOP 
 

 

Ink Remover                                                                    5g

Odstraňovač inkoustu z kůže odstraní většinu skvrn od rtěnek a inkoustu z koženého povrchu. Aplikátor je vhodný pro odstraňování inkoustu z koženého nábytku, oblečení, kabelek, obuvi a interiérů vozidel. Doporučuje se neexperimentovat při odstraňování inkoustu s běžně dostupnými domácími čističi, které mohou poškodit kožený povrch. Vždy raději použijte produkt určený pro daný účel. Tableau Ink Remover není doporučován na semiš, nubuk a nelakovanou kůži. Před použitím vždy vyzkoušejte na malém kousku materiálu.

Cena s DPH 475,-

možno objednat emailem nebo přes E-SHOP

 

Antiquax LEATHER SOAP                                             100ml
 

je směs přírodních mýdel k čištění všech typů kůže, nepoužívat na semiš a podobné úpravy. Doporučujeme používat 2x do roka.

Cena  s DPH 212,-

možno objednat  emailem nebo na tel  604 909 402  604 909 402

 


Antiquax LEATHER CREAM                                           200ml
směs přírodních lanolínů a vosků, chrání a konzervuje kožený nábytek a zboží, nepoužívat na semiš a podobné úpravy. Doporučujeme používat společně s Antiqaux mýdlem 2x do roka, hlavně před topnou sezónou.

Cena s DPH 314,-

možno objednat  emailem nebo na tel  604 909 402  604 909 402